Calico Organik Tekstil

Calico Organik Tekstil olarak 2007 yılında İzmir merkezli organik üretim yapan bir ihracat firması olarak yola çıktık, ve ürünlerimizin tamamını %100 organik Ege Pamuğu kullanarak üretiyoruz. Bu sayede dayanıklı ve nefes alan ürünler üretmekle kalmıyor, çevreye ve en başta bebeklerimize zarar vermeden doğal bir yaşam sunuyoruz.

Pamuk kadar yumuşak ve narin ciltlere gereken değer...

Bebek giysileri, bez oyuncaklar, ev tekstil ürünleri üretirken tek amacımız, annelerin bebeklerine sunduğu özen ve değeri miniklerin giyiminde de devam ettirmek oldu ve bu amaçla 11 yıldır hizmet vermekteyiz.

Gots ve Organic Exchange Sertifikalı ürünler...

Firmamızın tüm üretimi uluslararası sertifikasyon firması Control Union tarafından GOTS ve Organic Exchange ile sertifikalandırılmıştır. Güven içerisinde yüksek kaliteye sahip ürünlerimizi kullanarak bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile bebeğinizin cildi emin ellerde...

Tekstil mühendislerimiz ve profesyonel ekibimiz ile organik Ege Pamuğunu, usta ellerde sağlıklı ve nefes alır bebek giysiler haline getiriyoruz.

Her miktardaki üretim talebine her zaman aynı özen ve değer...

Calico Ailesi olarak, müşterilerimizin her miktardaki üretim taleplerine aynı dikkatle yaklaşmakta; fiyat, numune ve üretim aşamalarında en hızlı servisi vermeye özen göstermekteyiz. İster 100 adet ister 100.000 adet gibi büyük siparişler için olsun, yüksek kalitede ürünler oluşturmaya odaklanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kaliteli üretim, hızlı teslimat...

Müşterilerimize sunduğumuz tasarım hizmetlerini hızlı üretim yetenekleriyle destekleyerek büyük miktarlardaki siparişleri  4-6 hafta arasında yükleyebilmekteyiz.   

Hollanda, Almanya, İngiltere, İsrail, İsveç ve  İspanya başta olmak üzere ihracatlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Scroll to top